Про організації і проведенню конкурсів по врученню найталановитішим і заслуженим людям Планети міжнародних призів

PDFДрукe-mail

Ідея № 4

Проект-ідея

"Про організації і проведенню конкурсів по врученню найталановитішим і заслуженим людям Планети міжнародних призів „Віжи - 3000”, „Віжибу”, „Карпатський ведвідь”, „Вселюжі”, „Віжиє”"

Положення про проведення конкурсу на Міжнародний приз “Вселюжі”

Положення про організацію і проведення даних міжнародних призів викладені від трьох до восьми мовах (українська, російська, англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, угорська).
Дані положення насять загальний характер.
Детально ж розписані положення, робочі плани, сценарій буде висилатися персонально кожному, хто зацікавлений в організації проведення вручення міжнародних призів на Гала-виставах в різних містах і країнах світу.
Бажаючі бути спонсорами, інформаційними спонсорами приймати участь в організації і проведення конкурсів, Гала-вистав повинні звертатися по даному адресу, заповнювати відповідну форму (додаток № 1).
Основна мета
Об'єднати зусилля всіх на вирішення проблем соціально-економічного, культурно-освітньо-спортивного розвитку максимальної кількості регіонів Планети, консолідації на виховання високоінтелектуальної, морально чистої, фізично здорової людини.
Надзвичайно багатий, різноманітний і потужний потенціал людства консолідувати довкола практичного вирішення проблем значного продовження життя людини, до співпраці з іншими цивілізаціями.
Метою вручення даних призів є відзначення кращих, найталановитіших представників (груп людей) любої країни світу, які:
- досягли найвидатніших світових досягнень по вирішенню проблем продовження життя людини;
- значного продовження життя людини по напрямках : науково-технічний прогрес, інтелект, екологія, оригінальні ідеї, медицина, вміла організація, культура, мистецтво, творчість, спорт, оздоровлення, „мас-медіа” та інші;
- подали найкращі ідеї;
- (жінкам), які досягли найвидатніших досягнень в різноманітних сферах життєдіяльності;
- внесли вагомий внесок в науково-інтелектуальний, соціально-економічний культурно-освітньо-спортивний розвиток окремих регіонів світу.
Так щороку, але в різний час і в різних містах світу проводитиметься Гала-вистава з урочистою шоу-програмою, де вручатимуться ці призи:
1. Так Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Віжи - 3000” лауреатам, які досягли найвидатніших світових досягнень по вирішенню проблем продовження життя людини відбудеться в січні місяці.
Пропозиції по нагородженню мають поступити до 1 жовтня
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 листопада
2. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Віжиє” лауреатам, які подали найактуальніші світові ідеї відбудеться в квітні місяці.
Пропозиції по нагородженню мають поступити до 1 січня
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 лютого.
3. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Вселюжі” дауреатам-жінкам, які своїми діями, ідеями, інтелектом зробили вагомий внесок на Планеті відбудеться в березні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 грудня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 січня.
4. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародний приз „Віжи - 3000”, „Віжибу”, та „Карпатський медмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Культура” відбудеться в листопаді.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1серпня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 вересня.
5. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Віжи - 3000”, „Віжибу”, та „Карпатський ведмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Мас-медіа” відбудеться в вересні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 червня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 липня.
6. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Віжи - 3000”, „Віжибу” та „Карпатський ведмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Організатор” відбудеться в червні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 березня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 квітня.
7. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Віжи - 3000”, „Віжибу” та „Карпатський ведмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Наука” відбудеться в травні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 лютого.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 березня.
8. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Віжи - 3000”, „Віжибу”, та „Карпатський ведмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в спорті відбудеться в лютому
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 грудня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 січня.
9. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Віжи - 3000”, „Віжибу”, та „Карпатський ведмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в футболі відбудеться в грудні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 листопада.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 листопада.

Кандидати можуть висуватися організаціями, колективами, закладами, науковими об'єднаннями (самовисуватися) та іншими організаціями.
Кандидатом в лауреати може бути одна людина, або група людей, які спільно досягли значного результату.
При висуненні кандидатів на лауреатів міжнародних призів „Віжи - 3000”, „Віжибу”, „Карпатський ведвідь”, „Вселюжі”, „Віжиє”, необхідно заповнити заяву (додаток № 2), та основні дані на кандидата в лауреати (додаток № 3).
Всі документи бажано подавати на англійській або українській, або російській мовах, але при бажанні можна подавати на любій мові сіту.
Повідомлення про результати розгляду поданих кандидатів в лауреати згідно положення всі отримають персонально, а також ті, хто вносили пропозиції по нагородженню.
До цього матеріалу додаються загальні положення по врученню міжнародних призів (Додаток № 4 – приз „Віжи - 3000”, додаток № 5 – приз „Віжибу”, додаток № 6 – приз „Карпатський ведмідь”, додаток № 7 – приз „Вселюжі”, додаток № 8 – приз „Віжиє”).

Додаток № 4

Положення про проведення конкурсу на міжнародний приз “ВІЖИ-3000”

 

Приз заснований правлінням українсько-англійського підприємництва «ВІЖИБУ» 20 липня 1998 року.
Приз «ВІЖИ-3000» розшифровується «Вічне життя в третьому тисячолітті».
Ідея його створення народилася в 1967 році в м. Берегово, Закарпатської області, України.
Приз представляє собою позолочену скульптуру дівчини, яка тримає земну кулю, висотою 39 см., на чорній гранітній підставці.
Скульптура символізує надзвичайно багатий, різнонаправлений і потужний інтелектуальний потенціал людства за допомогою якого жителі Землі хочуть вступити до Всесвіту, до Галактики, до співпраці з іншими цивілізаціями і зробити все для значного продовження життя людини, вічного життя.
Організаційне вирішення всіх питань пов’язаних з організацією цього конкурсу проводить «Міжнародна рада «ВІЖИ-3000».

Мета

Консолідувати максимальну кількість жителів планети довкола питання практичного вирішення проблеми продовження життя людини; а також віжзначити найвагоміші досягнення у цій сфері по напрямкам: науково-технічний прогрес, інтелект, екологія, оригінальні ідеї, вміла організація, культура і мистецтво, творчість, медицина, спорт і оздоровлення та інше.

Хто нагороджується

Цей символ /приз/ «Вічне життя в третьому тисячолітті» – вручається кращим людям /групі людей, колективу/, які своїми діями, ідеями, інтелектом зробили внесок у розвиток нашої країни, світу з питань продовження життя людини, вічного життя.
Це можуть бути, як кращі трударі, так і відомі вчені, організатори, представники культури, спорту, технічної і творчої інтелегенції, люди, які своїми помислами, практичними справами, творчістю, вмілою організацією, в першу чергу інтелектом, оригінальними ідеями, попереджають час, люди, які можливо працюють над окремими ідеями вже десятки років.
Нагороду зможуть отримати люди, які зробили наукові відкриття, екологічне вирішення важливої проблеми, досягнення в медицині, інженерно-технічний проект, вклали значні інвестиції в вирішення цих проблем, роками проводять благодійну діяльність, створили фолькльорну композицію, пісню, класичний літературний або художній твір, хореографічну композицію, досягли видатних результатів в спорті і все це сприяє продовженню життя людини в суспільстві.

Порядок визначення переможців

Так щороку, але в різний час і в різних містах світу проводитиметься Гала-вистава з урочистою шоу-програмою, де вручатиметься цей приз:
1. Так Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „ВІЖИ-3000” лауреатам, які досягли найвидатніших світових досягнень по вирішенню проблем продовження життя людини відбудеться в січні місяці.
Пропозиції по нагородженню мають поступити до 1 жовтня
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 листопада
2. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародний приз „ВІЖИ-3000” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Культура” відбудеться в листопаді.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1серпня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 вересня.
3. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „ВІЖИ-3000” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Мас-медіа” відбудеться в вересні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 червня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 липня.
4. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „ВІЖИ-3000” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Організатор”  відбудеться в червні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 березня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 квітня.
5. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „ВІЖИ-3000” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Наука” відбудеться в травні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 лютого.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 березня.
6. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „ВІЖИ-3000”, лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в спорті відбудеться в лютому
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 грудня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 січня.
7. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „ВІЖИ-3000” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в футболі відбудеться в грудні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 листопада.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 листопада.
Кандидати можуть висуватися організаціями, колективами, закладами, науковими об'єднаннями (самовисуватися) та іншими організаціями.
Кандидатом в лауреати може бути одна людина, або група людей, які спільно досягли значного результату.
При висуненні кандидатів на лауреатів міжнародних призів „ВІЖИ-3000”, необхідно заповнити заяву (додаток № 2), та основні дані на кандидата в лауреати (додаток № 3).
Всі документи бажано подавати на англійській або українській, або російській мовах, але при бажанні можна подавати на любій мові сіту.
Повідомлення про результати розгляду матеріалів поданих на кандидатів в лауреати згідно положення всі отримають персонально, а також ті, хто вносили пропозиції по нагородженню.
Призи вручатимуть всесвітньо відомі люди, кращі представники України, члени правління міжнародної ради «ВІЖИ-3000» в урочистій обстановці на Гала-виставі.
Згідно регламенту переможець стає лауреатом і отримує скульптуру «ВІЖИ-3000», диплом лауреата, письмове підтвердження на нагороду, а найбільше гідні інші кандидати в номінаціях стають номінантами і отримують нагрудні знаки «ВІЖИ-3000», посвідчення та письмове підтвердження про присудження нагрудного знаку.
Фото лауреатів та інші біографічні їх дані розміщаються на спеціальній нагородній галереї «ВІЖИ-3000».

Додаток № 6

Положення про проведення конкурсу на міжнародний приз “Карпатський ведмідь

Приз “Карпатський ведмідь” заснований міжнародним центром “ВІЖИ-3000”.   Ідея створення народилася в 1967 році в м. Берегово, Закарпатській області, України.   Приз представляє собою позолочену скульптуру карпатського ведмідя, висотою 32 см., на чорній гранітній підставці.   Організаційне вирішення всіх питань пов’язаних з організацією цього конкурсу проводить міжнародна рада «ВІЖИ-3000».

Мета

Консолідувати максимальну кількість жителів на добровільне сприяння і розвиток в вирішенні соціально-економічних, культурно-освітніх, інтелектуальних, спортивних проблем в Закарпатті.

Хто нагороджується

Призом «Карпатський ведмідь» нагороджуються представники (групи людей) любої країни світу, України, Закарпаття, які внесли вагомий внесок в науково-інтелектуальний, соціально-економічний, культурно-спортивний розвиток Закарпаття, вклали значні інвестиції, проводять благодійну діяльність в цьому краї.

Порядок визначення переможців

1. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародниі призи „Карпатський ведмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Культура” відбудеться в листопаді.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1серпня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 вересня.
2. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Карпатський ведмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Мас-медіа” відбудеться в вересні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 червня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 липня.
3. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Карпатський ведмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Організатор”  відбудеться в червні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 березня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 квітня.
4. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Карпатський ведмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Наука” відбудеться в травні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 лютого.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 березня.
5. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Карпатський ведмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в спорті відбудеться в лютому
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 грудня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 січня.
6. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „Карпатський ведмідь” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в футболі відбудеться в грудні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 листопада.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 листопада.
Кандидати можуть висуватися організаціями, колективами, закладами, науковими об'єднаннями (самовисуватися) та іншими організаціями.
Кандидатом в лауреати може бути одна людина, або група людей, які спільно досягли значного результату.
При висуненні кандидатів на лауреатів міжнародних призів „Карпатський ведвідь”, необхідно заповнити заяву (додаток № 2), та основні дані на кандидата в лауреати (додаток № 3).
Всі документи бажано подавати на англійській або українській, або російській мовах, але при бажанні можна подавати на любій мові сіту.
Повідомлення про результати розгляду матеріалів поданих на кандидатів в лауреати згідно положення всі отримають персонально, а також ті, хто вносили пропозиції по нагородженню.
Призи вручатимуть всесвітньовідомі люди, кращі представники України, члени правління міжнародної ради “ВІЖИ-3000” в урочистій обстановці Гала-виставі.
Згідно регламенту переможець стає лауреатом і отримує скульптуру “Карпатський ведмідь”, диплом лауреата і письмове підтвердження на нагороду.
Фото лауреати з призом, інші біографічні дані розміщуються на спеціальній спеціальній нагородній галереї “ВІЖИ-3000”.

Додаток № 7

Положення про проведення конкурсу на Міжнародний приз “Вселюжі”

Приз заснований правлінням міжнародної ради “ ВІЖИ-3000”-
13 квітня 2007 року.
Приз “ Вселюжі ” розшифровується  як “Всесвіту любима жінка”
Ідея його створення народилася в 1977 році в м. Берегово, Закарпатської області, України.
Приз представляє собою позолочену скульптуру серця, всередині якого знаходиться земна куля, висотою  разом із підставкою 21 см..
Автор скульптури Жужанна Бабич, Антоніна Дурда з Іршавщини , Закарпатської області України. Скульптура символізує надзвичайно багатий, різноплановий, потужний інтелектуальний і духовний потенціал жінки, її красу, величезне кохання.
Організаційне вирішення всіх питань пов’язаних з організацією цього конкурсу проводить “ Міжнародна рада “ ВІЖИ-3000”

Мета

Консолідувати максимальну кількість жителів планети до привиття: поваги, всесвітньої злагоди і миру, любові, чесності, порядності, духовної краси ; а також відзначити найвагоміші досягнення жінок в різноманітних напрямках усіх сфер діяльності: наука, освіта, інтелект, науково-технічний прогрес, спорт, мистецтво, працівники підприємств, фірм, медицини, оздоровлення, сільськогосподарських трудівників, оригінальні ідеї, культура, вміла організація та інше.

Хто нагороджується

Цей символ ( приз “Вселюжі”) “Всесвіту любима жінка” вручається кращим жінкам або групі жінок ( колективу), які своїми діями, ідеями, інтелектом зробили внесок у розвиток нашої країни, взагалі всього суспільства на Планеті.
Це можуть бути, як кращі  трударки ,так і відомі вчені, організатори, представниці культури, спорту, технічної і творчої інтелігенції, які своїми помислами, практичними справами, творчістю, вмілою організацією, в першу чергу інтелектом, оригінальними ідеями, випереджають час, жінки , які можливо працюють над окремими ідеями вже десятки років.
Нагороду зможуть отримати жінки, які зробили наукові відкриття, екологічне вирішення важливої проблеми, досягнення в медицині, інженерно-технічний проект, проводять благодійну діяльність, створили фольклорну композицію, пісню, класичний літературний або художній твір, хореографічну композицію, досягли значних результатів у спорті, і все це сприяє розкриттю духовної краси жінок.

Порядок визначення переможців

Всього встановлено 21 приз.
Кандидати в лауреати можуть висуватися колективами або (самовисуватися), громадськими організаціями , науковими закладами та іншим.
Матеріали на кандидатів в лауреати мають поступати в Міжнародну раду “ ВІЖИ-3000” щороку не пізніше 1 грудня наступного року ( оцінюється діяльність кандидатів в лауреати за минулий рік).
Дана рада визначає лауреатів до 1 січня. До 20 березня , щороку призи вручаються за спеціально розробленим сценарієм в урочистій обстановці на Гала-виставі в одному з міст України, або іншої держави, відомими людьми в світі, Україні, членами правління міжнародної ради “ ВІЖИ-3000”.
Згідно регламенту переможниця стає лауреатом і отримує скульптуру “ Вселюжі”, диплом лауреата, письмове підтвердження нагороди.
В кожній з номінацій нагороджується один ( група) лауреати-жінки.
Фото лауреатів та інші біографічні дані розміщуються на спеціальній нагородній галереї міжнародної ради “ ВІЖИ-3000”.

Додаток № 2

Положення про проведення конкурсу на міжнародний приз “ВІЖИБУ”

Приз заснований міжнародним центром «ВІЖИ-3000».
Приз «ВІЖИБУ» розшифровується (Вічне життя буде).
Ідея його створення народилася в 1967 році в м. Берегово, Закарпатської області, України.
Приз представляє собою позолочену скульптуру дівчини з крилами янгола, висотою 44 см., на білій гранітній підставці.
Організаційне вирішення всіх питань пов’язаних з організацією цього конкурсу приводить міжнародна рада «ВІЖИ-3000».

Мета

Консолідувати максимальну кількість жителів планети довкола питання практичного вирішення соціально-економічних, культурно-освітніх, спортивних проблем окремих регіонів світу, України, зокрема Закарпраття.

Хто нагороджується

Призом «ВІЖИБУ» нагороджується представники (групи людей) любої країни світу, України, які внесли вагомий внесок в науково-інтелектуальний, соціально-економічний, культурно-спортивний розвиток окремих регіонів світу, України, досягли індивідуальних видатних досягнень в науці, культурі, спорту, громадському житті, в благодійництві, вкладенні інвестицій і т.д.

Порядок визначення переможців

Гала-вистава, де вручатимуться міжнародний приз  „ВІЖИБУ” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Культура” відбудеться в листопаді.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1серпня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 вересня.
2. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „ВІЖИБУ”,  лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Мас-медіа” відбудеться в вересні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 червня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 липня.
3. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „ВІЖИБУ” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Організатор”  відбудеться в червні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 березня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 квітня.
4. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „ВІЖИБУ” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в сфері „Наука” відбудеться в травні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 лютого.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 березня.
5. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „ВІЖИБУ” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в спорті відбудеться в лютому
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 грудня.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 січня.
6. Гала-вистава, де вручатимуться міжнародні призи „ВІЖИБУ” лауреатам, які досягли найвидатніших досягнень в футболі відбудеться в грудні.
Пропозиції про нагородження мають поступити до 1 листопада.
Рішення про нагородження має бути офіційно повідомлено до 20 листопада.
Кандидати можуть висуватися організаціями, колективами, закладами, науковими об'єднаннями (самовисуватися) та іншими організаціями.
Кандидатом в лауреати може бути одна людина, або група людей, які спільно досягли значного результату.
При висуненні кандидатів на лауреатів міжнародних „ВІЖИБУ”, необхідно заповнити заяву (додаток № 2), та основні дані на кандидата в лауреати (додаток № 3).
Всі документи бажано подавати на англійській або українській, або російській мовах, але при бажанні можна подавати на любій мові сіту.
Повідомлення про результати розгляду матеріалів поданих на кандидатів в лауреати згідно положення всі отримають персонально, а також ті, хто вносили пропозиції по нагородженню.
Призи вручатимуть всесвітньо відомі люди, кращі представники України, члени правління міжнародної ради «ВІЖИ-3000» в урочитсій обстановці на Гала-виставі.
Згідно регламенту переможець стає лауреатом і отримує скульптуру «ВІЖИБУ», диплом лауреата, письмове підтвердження на нагороду.
Фото лауреатів на інші біографічні дані розміщується на спеціальній нагородній галереї «ВІЖИ-3000».

Додаток № 8

Положення про проведення конкурсу на Міжнародний приз “ВІЖИЄ”

Приз заснований правлінням міжнародної ради “ ВІЖИ-3000”- 13 квітня 2009 року.

Приз “ВІЖИЄ” розшифровується  як “Вічне життя є!”

Ідея його створення народилася в 1977 році в м. Берегово, Закарпатської області, України.

Приз представляє собою позолочену скульптуру, де на підставці діаметром 2,5 см,   знаходиться Земна куля, з верхньої частини розходяться трішки в сторону вісім пластин. Висота  скульптури разом з підставкою 32 см..

Автор скульптури відомий скульптор Михайло Белень з м. Ужгород , Закарпатської області, України. Скульптура символізує інтелектуальний  потенціал людства з мізків якого постійно вилітають тисячі і тисячі нових ідей.

Організаційне вирішення всіх питань пов'язаних з організацією цього конкурсу проводить “ Міжнародна рада “ ВІЖИ-3000”

Мета

1. Консолідувати максимальну кількість жителів Планети до постійного пошуку нового, неординарного, до подання нових актуальних ідей, через які можливо відбудуться кардинальні позитивні зрушення в різноманітних напрямках в усіх сферах діяльності: наука, освіта, інтелект, науково-технічний прогрес, мистецтво, спорт, в професіональному менеджменті, в діяльності виробничих підрозділів, фірм, медицини, сільськогосподарській діяльності, культурі, оздоровлення, екології та інших. 2. Відзначити найталановитіших людей Планети, які подали найактуальніші світові ідеї.

Хто нагороджується

Цей символ-приз “ВІЖИЄ” (“Вічне життя є!”), вручається кращим людям Планети, або групі людей ( колективу), які в перспективі дають змогу на світовому рівні досягти значних позитивних зрушень в одній з багаточисленних сфер діяльності людства

Це можуть бути люди (або група людей) любої професії (від простого трудівника до світового відомого вченого), творчі люди, тобто будь-хто, які своїми сміливими думками, оригінальністю, ідеями здатні здивувати людей усього світу, які своїми ідеями випереджають час і можуть ними принести світовій спільності величезні позитивні зрушення в тій чи іншій сфері діяльності.

Порядок визначення переможців

Всього встановлено 21 приз.

Кандидати в лауреати можуть висуватися колективами,  (або

самовисуватися), громадськими організаціями , науковими закладами та іншим.

Матеріали на кандидатів в лауреати мають поступати в Міжнародну раду “ ВІЖИ-3000” щороку не пізніше 1 січня наступного року ( оцінюється діяльність кандидатів в лауреати за минулий рік).

Дана рада визначає лауреатів до 20 лютого.

До 21 квітня , щороку призи вручаються за спеціально розробленим сценарієм в урочистій обстановці на Гала-виставі в одному з міст України, або іншої держави, відомими людьми в світі, Україні, членами правління міжнародної ради “ ВІЖИ-3000”. 

Згідно регламенту переможець стає лауреатом і отримує скульптуру  “ВІЖИЄ”, диплом лауреата, письмове підтвердження нагороди.

Нагороди отримує одна людина (чи група людей).

Фото лауреатів та інші біографічні дані розміщуються на спеціальній нагородній галереї міжнародної ради “ ВІЖИ-3000”.

 

Основні анкетні дані на кандидати в лауреати на міжнародні призи „Віжи - 3000”, „Віжибу”, „Карпатський ведмідь”, „Вселюжі”, „Віжиє” ЗАВАНТАЖИТИ!

Заява - ЗАВАНТАЖИТИ!

Заява #2- ЗАВАНТАЖИТИ!

Заповнені анкети і заяви прохання надсилати:

в електронному вигляді :

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

в надрукованому вигляді :

90202, Україна, Закарпатська область,

м. Берегово, вул Рожошкерт, 60

Вітаємо
Цими днями іменини відзначать:
через 2 дні 21.11.2018 Гармасій Ірина Михайлівна – редактор, журналіст Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії "Тиса-1", м. Ужгород (54 р.)
через 2 дні 21.11.2018 Рішко Микола Васильович – доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, зав. кафедрою госпітальної терапії УжНУ, голова Закарпатського товариства терапевтів і кардіологів, м. Ужгород (64 р.)
через 4 дні 23.11.2018 Чухран Михайло Михайлович – автор і ведучий телепрограм телерадіокомпанії "Виноградів-ТВ", письменник гумористичних творів, м. Виноградів (64 р.)
через 15 днів 04.12.2018 Білак Марина Василівна – відома художниця з Рахова, магістр мистецтва (34 р.)

ЧИСТОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ІМЕНИНАМИ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВІЖИ-3000