Про організації і проведенню міжнародного конкурсу „Парк зірок Планети”

PDFДрукe-mail

Ідея № 8

Проект-ідея

"Про організації і проведенню міжнародного конкурсу „Парк зірок Планети”"

Мета:
Створити „Парк зірок Планети” в одному з найбільш помітних місць Закарпаття або інших територій з любої країни світу, де найчастіше бувають місцеві жителі, гості з областей України, зарубіжних країн, з метою ознайомлення їх через пам'ятні знаки з найбільш відомими людьми України, зарубіжних країн, які внесли значний вклад в різноманітні напрямки розвитку духовності, економічного зростання, вирішення глобальних проблем для жителів Планети.
Ще одна цікава ідея!
Враховуючи, що для багатьох жителів Закарпаття, України, зарубіжних країн було би цікаво визначати найвідоміших людей щороку на Планеті, які би за рішенням голосування жителів багатьох країн, правління академічної ради нагороджувалися спеціальними призами на раз в рік проводимій Гала-виставі і вони залишали відтиски своїх ладоней на спеціально підготовлених декоративних формах (додаток № 1, № 2), де би були і їх фото, текст про них і як уже згадувались відтиски лодоні. Ці декоративні форми були би розміщені в одному з найкрасивіших місць (де чудово неповторима природа), на віддалі 25-30 метрів одна від одної. Це місце би називалось „Парк зірок Планети”. Всі хто бажав би відвідати цей парк, змогли би пройтися на спеціально зроблених алеях і познайомитися через декоративні форми з найвідомішими особистостями Планети, їх духовним світом.
Декоративна форма буде облаштована звуковим механізмом, який при бажанні відвідувачів – при натиску певних кнопок буде розповідати про досягнення лауреата за бажанням на семи мовах: українській, російській, англійській, німецькій, французькій, іспанській, італійських мовах.
При цьому проекті при бажанні мають можливість всі Закарпатські організації, санаторії, оздоровчо-туристичні заклади, лісгоспи, фірми – внести пропозиції щодо розміщення на їх території „Парку зірок Планети”.
Якщо Вас (телекомпанію, творчу, продюсерську групи, та інші колективи або особисто кожного) зацікавить участь в організації і проведенні даного проекту – „Парк зірок Планети” просимо заповнити форму № 3

 

Анкета для бажаючих прийняти участь в організації і проведенню
конкурсу „Парк зірок Планети”- ЗАВАНТАЖИТИ!

Заповнені анкети і заяви прохання надсилати:

в електронному вигляді :
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

в надрукованому вигляді :
90202, Україна,
Закарпатська область,
м. Берегово, вул Рожошкерт, 60

Вітаємо
Вчорашній іменинник: Носа Михайло Дмитрович – головний редактор обласної газети "Неділя" та ще десяти інших видань, м. Ужгород, керівник прес-центру друкованих засобів масової інформації міжнародної ради "Віжи-3000" (47 р.)
Цими днями іменини відзначать:
через 3 дні 25.01.2018 Петій-Потапчук Наталія Йосифівна – художній керівник та головний диригент Закарпатського народного хору Закарпатської обласної філармонії, заслужений працівник культури України, доцент, м. Ужгород (55 р.)
через 3 дні 25.01.2018 Першаков Роман Рудольфович – водій, м. Берегово (37 р.)
через 14 днів 05.02.2018 Гецко Мальвіна Михайлівна – пенсіонер (89 р.)
через 17 днів 08.02.2018 Ільницький Василь Іванович – головний редактор газети "Срібна Земля – Фест", м. Ужгород (58 р.)

ЧИСТОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ІМЕНИНАМИ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВІЖИ-3000