«Закони категорії передбачають основні напрямки розвитку» (відносно футболу)

PDFДрукe-mail

Ідея № 52

Проект-ідея

«Закони категорії передбачають основні напрямки розвитку» (відносно футболу)

Серед чоловіків дуже популярний такий вид спорту, як футбол. Зрозуміло, що ми вболіваємо за збірну України з футболу. Але що ж нашій команді бути на такому в в як би ми цього хотіли.
Спробуємо через закони діалектики знайти причини цього, а також назвати конкретні шляхи, як вирішити.
Якщо виходити з філософського закону діалектики “Закон взаємного переходу кількісних змін у який говорить про те, що зміни, що відбуваються в об’єктивному здійснюється лише на основі кількісних змін. Тобто для того, щоб у нас появлялася максимальна кількість талановитих футболістів бути створена можливість займатися футболом величезній кількості дітей, юнаків, молоді. Відповідно, чим більша кількість займатиметься футболом, ти більша вірогідність отримати більше молодих талановитих футболістів.
А яка ситуація в нас сьогодні. цього закону дуже яскраво ілюструє розвиток футболу в Бразилії. Там дійсно практично хлопці вже змалку до повноліття займаються футболом. Безперечно цьому сприяє клімат, який можливість круглорічно грати в футбол. В Бразилії звичайно спеціалізовані школи, де готують вже відібраних кращих. Але основна маса дітей тренується сама, практично хаотично. зрозуміло, що з такої величезної кількості тих, що займаються футболом виростає небачена кількість талантів. Не випадково, якщо брати країни світу, то 60 % легіонерів це футболісти з Бразилії.
Ще один конкретний приклад. Ви добре пам’ятає часи (1950 – 1970 рр.) коли ще в Радянському Союзі збірна на самих великих футбольних форумах (першість світу, Європи) завжди входила в список команд-фаворитів, скільки в той час було гравців міжнародного рівня в збірній. А це тому, що в той період дійсно в кожному кварталі, в кожному мікрорайоні, в кожному селі величезна кількість дітей зранку до вечора хаотично, безсистемно грали в футбол. Звичайно була система ДСШ, інших закладів по підготовці футболістів. Але вони не могли охопити всіх тих, хто грав в футбол. Тобто кількість переходила в якість.
А на сьогодні в в цьому плані, що з сторони при професійних клубах прекрасні власні школи, спеціалізовані ДСШ, т. д. Але вони не охоплюють ту кількість яка би мала дати відповідну якість. Практично в містах, в мікрорайонах дуже значно зменшились площадок, де можна грати в футбол, зменшились кількість тих людей, що займалися вуличним, сільським дитячим футболом. відповідно зменшились кількість новорощених талановитих футболістів. В селах, ця діяльність запущена взагалі.

А якщо взяти аналіз звідки появилися талановиті футболісти в часи, то виходить що 70 % - це були жителі сіл, селищ, маленьких містечок.
Що ж нам необхідно зробити, щоб кардинально зрушити в позитив це питання?
Ми маємо відтворити те, що було раніше виходячи з закону діалектики. “Заперечення заперечення”, але значно вищій фазі розвитку.
По перше. В першу чергу створити в усіх можливих неможливих місцях футбольні майданчики, міні-футбольні поля. в селах, в кожному мікрорайоні.
По-друге. Підготовити по спеціальній методиці для любителів футболу, би за невелику доплату організовували роботу, проводили тренування з усіма бажаючими дітьми займатися футболом.
По-третє. Підготовити методичну літературу, де би було розроблено методологія, що необхідно в кожному конкретному (з 6 до 16 років) обов’язково научити.
Тобто 20 % треніровка, це обов’язкова програма, а 80 % просто грають.
По-четверте. На всіх дітей, що займаються завести в комп’ютері анкету спортивного росту, яку відповідно з року в поповнювати.
По-п’яте. Відпрацьовувати схему рекомендації кращих футболістів в ДСШ, футбольні т. д.
По-шосте. Продумати можливість забезпечення юних футболістів футбольною По-сьоме – на державному забезпечити всіх тих, хто грає футбол в достатній кількості футбольними мячами.
Я впевнений, що при такому державою, федерацією футболу України вже в найближчий час (через 5-6 років) в нас появиться значна кількість талановитих футболістів з якими вдасться вигравати найпрестижніші футбольні турніри.
Більш докладніше про вдосконалення футбольного господарства в ви зможете ознайомитись в концепції “Створення регіональних центрів підготовки футболстів високого класу в Україні.

Травень 2010 року. Юрій Гецко

«Про створення міжнародного координаційного центру по співпраці з «мислителями»
Вітаємо
Вчорашній іменинник: Мейсарош Олеся Іванівна – працівник управління культури Іршавської районної державної адміністрації, співачка, актор (35 р.)
Завтра день народження справляє: Вовків Маряна Владиславівна – провідний інженер виробничо-технічного відділу Мукачівської філії ПАТ "Закарпат газ", співголова творчого центру міжнародної ради "Віжи-3000", керівник філіалу творчого центру "Віжи-3000", м. Мукачево (33 р.)
Цими днями іменини відзначать:
через 1 день 17.12.2018 Вовків Маряна Владиславівна – провідний інженер виробничо-технічного відділу Мукачівської філії ПАТ "Закарпат газ", співголова творчого центру міжнародної ради "Віжи-3000", керівник філіалу творчого центру "Віжи-3000", м. Мукачево (33 р.)
через 3 дні 19.12.2018 Тарасюк Володимир Юрійович – доцент кафедри журналістики УжНУ, секретар обласної організації національної спілки журналістів України, ведучий телепрограми "Спортивний сектор" телекомпанії Тиса-1 (50 р.)
через 4 дні 20.12.2018 Німець Вікторія Андріївна – менеджер проектів альтернативних та відновлювальних джерел енергії, керівник Ужгородського філіалу творчого центру "Віжи-3000" (27 р.)
через 12 днів 28.12.2018 Митровка Михайло Миколайович – декан Ужгородського факультету Київського національного Університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України, м. Ужгород (79 р.)

ЧИСТОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ІМЕНИНАМИ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВІЖИ-3000