«Про створення міжнародного координаційного центру по співпраці з «мислителями»

PDFДрукe-mail

Ідея № 55

Проект-ідея

"Про створення міжнародного координаційного центру по співпраці з «мислителями»"

Враховуючи, що в кожній люди з виключно високими розумовими, інтелектуальними здібностями, своїм мозком, а у них практично цілодобово працює лежачи на дивані, знаходячись в транспорті, дивлячись телевізор, слухаючи радіо, коли харчуються навіть спілкуючись) в цей же час в своїй внутрішній свідомості обдумують все можливі проблеми – як вирішити, як знайти найбільш короткі шляхи реалізації, як обійти проблеми, до чого це призведе що робити далі після позитивного вирішення відповідного питання, для таких людей створити міжнародний координаційний центр по співпраці з «мислителями» (думателями).
Така категорія людей називається «мислителями». в не так багато, та що майже, не використовуються громадськістю. Хоча взагалі це геніальні люди, своїм мозком робити глибокі аналізи процесів, уже пройшли, вказати на помилки, щоб вони більше не повторювалися, уміють позитивно прогнозувати майбутнє по різноманітних напрямках діяльності людства, створюють надсучасні моделі управління в сферах, де в цьому необхідність, вони через продумане, логічне мислення бачать до чого ми прийдемо, що як нам необхідно робити.
Такого типу люди, при бажанні, ввійшли би в міжнародний координаційний центр по співпраці з «мислителями» при Міжнародній Раді «Віжи-3000», де б вони займалися тим, для чого мають покликання відповідно, змогли розкрити свій яркий талант «мислителя», вирішувати глобальні питання, в першу чергу необхідні суспільству.
Так бажаючі, на думку схильні до такої форми співробітництва, заповнюють додаток № 1.
роздуми, мислення, пропозиції «мислителів», розглядаються радою координаційного центру, де вирішується (при дійсно, актуальності пропозицій та іншого), як, з ким в прискореному темпі вирішувати, обговорювати, співпрацювати, діяти по впровадженню глибоких роздумів, теоретичних практичних наробок та багато іншого «мислителів».
Тобто буде вироблено чіткий механізм прискореного впровадження дійсно реальних роздумів в конкретні справи, мають дати моральне матеріальне задоволення автором - «мислителем».
В свою чергу бажаючим входити в раду міжнародного координаційного центру по співпраці з «мислителями» необхідно заповнити додаток № 2 (13 цих людей буде обиратися правлінням та радою центру).
Організаторам, фінансовим групам, фізичним особам та іншим, кого цікавить цей проект в плані його організації, фінансування, спонсорства просимо заповнити додаток № 3.
дані необхідно надіслати на адресу: 90202, Україна, Закарпатська область, м. Берегово, вул.Рожошкерт, 60, тел./факс: (03141) 2-30-25,  моб.050-539-96-97, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Додаток №1 - ЗАВАНТАЖИТИ

Додаток №2 - ЗАВАНТИЖИТИ

Додаток №3 - ЗАВАНТАЖИТИ

«Про створення міжнародного координаційного центру по співпраці з «мислителями»