Найголовніше в процесі розвитку всіх напрямків життєдіяльності Планети – це особистість «мислителя»

PDFДрукe-mail

Ідея № 57

Проект-ідея

"Найголовніше в процесі розвитку всіх напрямків життєдіяльності Планети – це особистість «мислителя»"

Уже досить тривалий час я задумувався, аналізував до кінця не розумів, хто ж в грає головну роль в позитивному, прискореному просуванні вперед різних напрямків життєдіяльності людей, розвитку суспільства, побудові різноманітних моделей управління та багато іншого.
Взагалі напрошується, що це повинні бути вчені, хороші організатори, своїм інтелектуальним мисленням можуть проаналізувати, організувати реальне виконання певного завдання, проекту, та багато іншого.
Дійсно, це по призванню та категорія талановитих людей, яка дуже дуже багато може досягти багато чого вирішити.
З сторони люди (організатори) більше прив’язані до практичного вирішення питань, вони не завжди до кінця бачать наслідки, а саме головне, навіть після 100% задуманого не завжди бачать ту, більш глибоку перспективу – «А що ж далі, яка мета як до прийти».
Так хто ж повинен (якої категорії людина) виконати в суспільстві таку функцію?
Мені здається це повинні бути люди з виключно високими розумовими інтелектуальними здібностями, своїм мозком, а в них він, практично, цілодобово працює лежачи на ліжку знаходячись в транспорті дивлячись телебачення, слухаючи радіо, коли харчуються навіть коли спілкуються) в своїй внутрішній свідомості обдумують можливі проблеми, як вирішити, як знайти найкоротший шлях реалізації, як обійти проблеми, до чого це приведе що ж необхідно робити далі після позитивного вирішення певного питання.
Таку категорію людей я називаю «мислителями». в незначна кількість, та й що мало використовуються суспільством, хоча це за звичай геніальні люди, своїм мозком здатні робити глибокі аналізи тих процесів, вже відбулися, вказати на помилки, щоб вони не повторювались, вміють позитивно прогнозувати майбутнє по все-можливих напрямках діяльності людства, створюють надсучасні моделі управління в різних сферах, де в цьому необхідність. Вони через логічне продумане мислення бачать до чого ми прийдемо, що як нам необхідно робити.
Взагалі такого типу люди дуже не зручні для керівників різних вони надто тому що реально оцінюють можливість керівника, його потенціал коли вони говорять правду, керівнику, зазвичай, це не дуже подобається.
Професії «мислитель» поки що в немає.
Я би вважав дуже необхідним в організаціях, закладах, наукових центрах, фінансово-економічних групах, телекомунікаціях, в різноманітних промислових центрах, особливо в державних установах, де вирішуються дуже важливі потрібні для суспільства проблеми, обов’язково вокористовувати «мислителів» ( це посади з заробітною платою). Не сумніваюсь – економічний, духовний, моральний ефект був би значно, значно вищий, менше би було помилок набагато, набагато прискореніше просувались вирішувались проблемні питання.
Головне покликання цих людей – думати. Необхідно врахувати те, що такого типу люди дуже волелюбні, незалежні ними, практично, неможливо керувати. Можливо тільки співпрацювати.
З сторони не використовувати мислення, розумові, інтелектуальні здібності для вирішення найбільш важливих проблемних питань суспільства – це дуже великий гріх.
Зазвичай «мислителі» – це геніальні люди світового рівня. як уже згадувалось, на нашій Планеті не так уже й багато. Саме тому до них треба відноситись дуже обережно, з великою повагою найти такий до них, де би вони максимально приносили велику користь для всього нашого світового суспільства.
Назву тільки одного з них. Це Гаврило Попов – один з найбільших російських економістів, президент Міжнародного союзу економістів.
Якщо коротко підвести риску про діяльність «мислителів», то мені здається на державному, світовому нам необхідно продумати впровадити модель використання для суспільства «мислителів».
Для чого:
В усіх основних структурах, де вирішуються важливі глобальні проблеми впровадити платні посади «мислителів»;
Продумати градацію критерія успіху, систему заохочення відмінностей, оплати цього виду діяльності;
Продумати систему росту «мислителів»: як посади (районний, регіональний, державний, міжнародний умови оплати, форми взаємо-співпраці;
Окремо проробити таке поняття, як процес усвідомлення, критерії його оцінки, при конкретній ефективності усвідомлення, як це оплачувати, систему морального духовного заохочення.

Березень 2011 рік Юрій Гецко