Система підготовки кадрів

PDFДрукe-mail

ІДЕЯ №25

Проект-ідея (регіональний) Система
пошуку , вибору, підготовки кадрів  широкого профілю, як по горізонталі,
так і по вертикалі, для всіх важливих напрямків діяльності
в  області

1. Створити на рівні області і кожного району ради (секретар звільнена особа) по пошуку, вибору, підготовці кадрів. Створити модель її діяльності.

2. Продумати організацію молодіжної групи “ Полювання за талантами, даруваннями “, розробити модель її діяльності для різних вікових категорій: - для школярів; - для середньо-спеціальних закладів; - для вищих учбових закладів; - для 17-20 річних ; - для 21-28 річних ;

3. На всіх рівнях державних органів створити списки резерву кадрів .

4. Створити науково-аналітичну групу по розробці на науковій основі анкет- опиту для різних категорій населення, методику їх обробки , видачі максимально реальних результатів з метою пошуку талановитих організаторів.

5. Впровадити методику – пошуку дарувань” Хочу бути організатором , керівником” через - радіо; - телебачення; - пресу ; - інтернет; - індивідуальні опитування ;

6. Відпрацювати систему індивідуальних співбесід з бажаючими, з тими кого рекомендують, хто проявив себе через різноманітні опити, ігри, тощо.

7. Створити групу з науковців, практиків, авторитетних осіб для роз-робки науково-тематичних планів по підготовці організаторів, дарувань до вміння керувати по напрямкам: - організатори для державної діяльності; - організатори для бізнесу, вирішення соціально-економічних питань; - організаторів по вирішенню гуманітарних питань; - організаторів засобів масової інформації:

8. Продумати схему видачі рекомендацій для найбільш обдарованих організаторів в середньо-спеціальних і вищі учбові заклади з врахуванням потреб в області.

9. Створити групу по розробці необхідних тем, тематичних матеріалів і інших методичних рекомендацій, різноманітних ігр для тих, хто рекомендується і бажає навчитися, як організатор на районному і окремо на обласному рівні. Причому для різних вікових груп ( по вертикалі) і для різних тематичних напрямків ( по горизонталі) .

10. Продумати і організовувати заходи по дозвіллю з укліном пошуку організаторів. Різноманітні вікторини, ігри, інтелектуальні композиції та багато іншого.

11. Продумати схему підготовки кадрів для навчання організаторів за абсолютно новою, сучасною методикою.

12. Організовувати конкурси на рівні районів, області по визначенню кращих організаторів.

13. При пошуку організаторів врахувати не тільки загальновідомі характеристики, темперамент, фізичні якості, але і : - що і як вона знає; - що і як вона цінить; - що і як вона творить; - з ким і як вона спілкується ; - які її художні запити і як вона їх задовільняє

14. Продумати схему ( градацію) росту кадрів, їх пересування по рівню талановитості .

15. Продумати схему навчання за сучасною методикою вже працюючих працівників в державних органах. “ Ефективних результатів не має без ефективного управління, а ефективного управління, не має без сучасно підготовлених кадрів.”

2005 р. Юрій Гецко

Вітаємо
Вчорашній іменинник: Кузьма Борис Іванович – голова спілки Закарпатської організації національної спілки художників України, заслужений художник України, м. Ужгород (60 р.)
Цими днями іменини відзначать:
через 4 дні 27.02.2018 Балацький Володимир Анатолієвич – директор ТОВ "Берегсас – Піткін – продюсерська група", гуморист, м. Берегово (63 р.)
через 4 дні 27.02.2018 Варга Федір Федорович – директор ТзОВ "НЕРО-ТЕХ", м. Берегово (58 р.)
через 4 дні 27.02.2018 Сочка Ярослав Васильович – уфолог (веб-дизайнер, програміст), Іршавщина (41 р.)
через 4 дні 27.02.2018 Трикур Наталія Дмитрівна – фельдшер ПАТ "Іршавське АПК-12143", Іршавщина (44 р.)

ЧИСТОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ІМЕНИНАМИ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВІЖИ-3000