Система підготовки кадрів

PDFДрукe-mail

ІДЕЯ №25

Проект-ідея (регіональний) Система
пошуку , вибору, підготовки кадрів  широкого профілю, як по горізонталі,
так і по вертикалі, для всіх важливих напрямків діяльності
в  області

1. Створити на рівні області і кожного району ради (секретар звільнена особа) по пошуку, вибору, підготовці кадрів. Створити модель її діяльності.

2. Продумати організацію молодіжної групи “ Полювання за талантами, даруваннями “, розробити модель її діяльності для різних вікових категорій: - для школярів; - для середньо-спеціальних закладів; - для вищих учбових закладів; - для 17-20 річних ; - для 21-28 річних ;

3. На всіх рівнях державних органів створити списки резерву кадрів .

4. Створити науково-аналітичну групу по розробці на науковій основі анкет- опиту для різних категорій населення, методику їх обробки , видачі максимально реальних результатів з метою пошуку талановитих організаторів.

5. Впровадити методику – пошуку дарувань” Хочу бути організатором , керівником” через - радіо; - телебачення; - пресу ; - інтернет; - індивідуальні опитування ;

6. Відпрацювати систему індивідуальних співбесід з бажаючими, з тими кого рекомендують, хто проявив себе через різноманітні опити, ігри, тощо.

7. Створити групу з науковців, практиків, авторитетних осіб для роз-робки науково-тематичних планів по підготовці організаторів, дарувань до вміння керувати по напрямкам: - організатори для державної діяльності; - організатори для бізнесу, вирішення соціально-економічних питань; - організаторів по вирішенню гуманітарних питань; - організаторів засобів масової інформації:

8. Продумати схему видачі рекомендацій для найбільш обдарованих організаторів в середньо-спеціальних і вищі учбові заклади з врахуванням потреб в області.

9. Створити групу по розробці необхідних тем, тематичних матеріалів і інших методичних рекомендацій, різноманітних ігр для тих, хто рекомендується і бажає навчитися, як організатор на районному і окремо на обласному рівні. Причому для різних вікових груп ( по вертикалі) і для різних тематичних напрямків ( по горизонталі) .

10. Продумати і організовувати заходи по дозвіллю з укліном пошуку організаторів. Різноманітні вікторини, ігри, інтелектуальні композиції та багато іншого.

11. Продумати схему підготовки кадрів для навчання організаторів за абсолютно новою, сучасною методикою.

12. Організовувати конкурси на рівні районів, області по визначенню кращих організаторів.

13. При пошуку організаторів врахувати не тільки загальновідомі характеристики, темперамент, фізичні якості, але і : - що і як вона знає; - що і як вона цінить; - що і як вона творить; - з ким і як вона спілкується ; - які її художні запити і як вона їх задовільняє

14. Продумати схему ( градацію) росту кадрів, їх пересування по рівню талановитості .

15. Продумати схему навчання за сучасною методикою вже працюючих працівників в державних органах. “ Ефективних результатів не має без ефективного управління, а ефективного управління, не має без сучасно підготовлених кадрів.”

2005 р. Юрій Гецко

Вітаємо
Іменниник сьогодні: Гармасій Ірина Михайлівна – редактор, журналіст Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії "Тиса-1", м. Ужгород (54 р.)
Іменниник сьогодні: Рішко Микола Васильович – доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, зав. кафедрою госпітальної терапії УжНУ, голова Закарпатського товариства терапевтів і кардіологів, м. Ужгород (64 р.)
Цими днями іменини відзначать:
через 2 дні 23.11.2018 Чухран Михайло Михайлович – автор і ведучий телепрограм телерадіокомпанії "Виноградів-ТВ", письменник гумористичних творів, м. Виноградів (64 р.)
через 13 днів 04.12.2018 Білак Марина Василівна – відома художниця з Рахова, магістр мистецтва (34 р.)
через 19 днів 10.12.2018 Біровчак Віталій Анатолієвич – тележурналіст, ведучий програми "Час футболу" телекомпанії Тиса-1 (30 р.)
через 23 днів 14.12.2018 Ляшко Діана Михайлівна – начальник відділу охорони здоровя Берегівської райдержадміністрації, лікар, м. Берегово (36 р.)

ЧИСТОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ІМЕНИНАМИ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВІЖИ-3000