Також читайте...

Лист-звернення до впливових людей світу

PDFPrintEmail

На черговому засіданні правління Міжнародної ради «ВІЖИ-3000» від 21.09.2011 року було підтримано лист-звернення до впливових людей світу, текст якого наводиться нижче:

Правління міжнародної ради «Віжи-3000» звертається до всіх жителів Планети, впливових людей світу.

По-перше. Планета Земля належить буквально кожному жителю, проживаючому на ній, і все багатство, яке має Земля (територія (земля), корисні копалини, повітря і все інше) має пропорційно, рівно розподілятися між кожним проживаючим на нашій Планеті.

Ми всі повинні мати, як рівні права, так і обов’язки перед світовою співдружністю, які зобов’язані виконувати, маємо знайти шляхи, як цього розумно досягти.

 

Засідання правління Міжнародної ради «ВІЖИ-3000» відбулося 21 вересня 2011 року у готельному комплексі "Дружба" (м.Ужгород)


По-друге. Нам також треба зрозуміти і те, що Планета Земля – це є живий організм. І не можна від неї постійно тільки брати, брати і брати, взамін нічого не давати, а навпаки, порушувати всі елементарні норми взаємоповаги. Це і порушення, в значній мірі, екологічних питань, непродумане використання природних ресурсів, корисних копалин та ін.

Якщо ми, світова спільнота, в найближчий час не знайдемо розумну форму співпраці з Планетою Земля, де ми віддамо належне для неї, то нас, чим далі, тим більше будуть чекати природні катаклізми, які приведуть до нечуваних масштабів втрати людей і матеріальних цінностей.

По третє. Нам також треба зрозуміти і те, що поки є важкохворі діти, незалежно в якій країні вони народилися, яких ми не можемо вилікувати за браком коштів на лікування, часто і за нашої байдужості, ніхто з нас, починаючи в першу чергу з генерального секретаря ООН Пан Ги Муна, керівників великої двадцятки: Австралії – Джулія Гілард, Аргентини – Кристина Фернандес де Кіршнер, Бразилії – Ділма Рессефф, Великобританії – Давид Кемерон, Євросоюзу – Херман ван Ромпей, Індії – Пратибха Патіл, Індонезії – Сусіло Бамбанг Юдхойоно, Італії – Сільвіо Берлусконі, Канади – Стівен Харпер, Китаю – Ху Цзиньтао, Мексики – Феліпе Кальдерсон, Німеччини – Ангела Меркель, Південно-Африканської республіки – Джейкоб Зума, Південної Кореї – Лі Мйон Бак, Росії – Дмитрій Медведєв, Саудівської Аравії – Абдала ібн Абдельазіз ібн Абдурахман, США – Барак Обама, Турції – Абдула Гюль, Франції – Ніколя Саркозі, Японії – Йосіхіко Нода, нашого Президента України Віктора Януковича, всіх інших керівників держав, відомих, багатих впливових людей, проживаючих на Землі і кінчаючи нами, членами правління Міжнародної ради «Віжи-3000» - ми всі не маємо морального права жити на Землі, дивитися суспільству і самому собі чесно в очі.

Хоча б цю одну проблему по організації лікуванню важкохворих дітей, ми маємо вирішити відразу, одномоментно.

І тоді все світове суспільство Землі зможе прозвітуватися перед всіма, перед собою, що на кінець ми спільно зробили і вирішили хоча-б одну з найважливіших світових проблем.

Нам би хотілось, щоб світова спільнота, кожний житель нашої Планети це зрозуміли і ми спільно вирішили ці важливі проблемні питання.

Правління міжнародної ради «Віжи-3000», 21 вересня 2011 року

Вітаємо
Вчорашній іменинник: Мейсарош Олеся Іванівна – працівник управління культури Іршавської районної державної адміністрації, співачка, актор (35 р.)
Завтра день народження справляє: Вовків Маряна Владиславівна – провідний інженер виробничо-технічного відділу Мукачівської філії ПАТ "Закарпат газ", співголова творчого центру міжнародної ради "Віжи-3000", керівник філіалу творчого центру "Віжи-3000", м. Мукачево (33 р.)
Цими днями іменини відзначать:
через 1 день 17.12.2018 Вовків Маряна Владиславівна – провідний інженер виробничо-технічного відділу Мукачівської філії ПАТ "Закарпат газ", співголова творчого центру міжнародної ради "Віжи-3000", керівник філіалу творчого центру "Віжи-3000", м. Мукачево (33 р.)
через 3 дні 19.12.2018 Тарасюк Володимир Юрійович – доцент кафедри журналістики УжНУ, секретар обласної організації національної спілки журналістів України, ведучий телепрограми "Спортивний сектор" телекомпанії Тиса-1 (50 р.)
через 4 дні 20.12.2018 Німець Вікторія Андріївна – менеджер проектів альтернативних та відновлювальних джерел енергії, керівник Ужгородського філіалу творчого центру "Віжи-3000" (27 р.)
через 12 днів 28.12.2018 Митровка Михайло Миколайович – декан Ужгородського факультету Київського національного Університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України, м. Ужгород (79 р.)

ЧИСТОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ІМЕНИНАМИ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВІЖИ-3000