Білак Кароліна

Білак Кароліна - акторка.

Народилася 5 жовтня 1978 р. в м. Ужгород. З 1988 року навчалася в Ужгородській школі мистецтв по класу фортепіано, яку закінчила у 1993 році. В цьому ж році (1993) вступила до Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора по класу – вокал, яке закінчила в 1997 році – присвоєно кваліфікацію (артист хору, ансамблю).

В 1997 році вступила в Київський національний університет культури і мистецтв, м. Київ, по спеціальності Музичне мистецтво, спеціалізація – естрадний спів. Закінчила університет у 2002 році, і отримала повну вищу освіту, та здобула кваліфікацію – викладач, артист, вокаліст.

В 2007 році втупила до аспірантури в Київський національний університет культури і мистецтв (факультет мистецтвознавство, культурологія), м. Київ, де зараз навчається на ІІІ курсі. Розпочала свою творчу діяльність у 1993 році як солістка молодіжного театру “Фрістайл” при Закарпатському обласному державному українському музично-драматичному театрі. З часом була переведена в акторський склад цього ж Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру на посаду артистки-вокалістки вищої категорії, де і працює по сьогодні.

В 1999 році приймала участь у Всеукраїнському фестивалі естрадної пісні “Боромля” м. Суми, де отримала звання – лауреат фестивалю-конкурсу.

В 2002 році була переможцем Міжнародного фестивалю класичної та естрадної пісні “Зорепад” м. Київ. В цьому ж році стала лауреатом Міжнародного фестивалю класичної та естрадної пісні “Золоті трембіти” м. Яремча, Івано-ФРанківської області. В цьому ж році була лауреатом Міжнародного фестивалю “Червона рута” м. Київ.
В 2001 році стала переможцем Міжнародного фестивалю “Перлини України” м. Київ. В місті Одеса – була лауреатом Всеукраїнського фестивалю “Таланти твої Україно” з художнього читання. Неодноразово була гостем програм Всеукраїнських та Міжнародних фестивалей української та класичної пісні, м. Київ, м. Суми.

Працюючи в театрі на посаді артистки-вокалістки вищої категорії зіграла головні ролі, а саме: Естер “О’кей Мойшо!” Шалом Алейхема, Віра “Наречені”, Сироїжка в казці “Жила собі Сироїжка”, Жавотта в казці “Попелюшка”, морська чаклунка в казці “Русалонька”, Отаманша розбійників у казці “Снігова Королева” Є. Шварца, артистку кабаре “Потрібен брехун” Псафоса, придворну даму в казці “Голий король” Є. Шварца, папуга в казці “алладін”, Пріся “По ревізії” М. Кропивницького, Проню “Банкрот” Старицького, Надя “Коханець на замовлення”, та багато ін. Постійно приймаю участь у новорічних ранках у ролі Снігуроньки, з творчою програмою в обласних концертах присвячених творчості Т. Г. Шевченка.

Неодноразово виступала як ведуча та співачка на обласних концертах – Різдвяних святах та програми до Дня Св. Миколая в концертах присвячених державним та професійним святам України, ювілейним датам, кращим творчим митцям Закарпаття.

В листопаді 2004 року професійно провела, як ведуча, звітній концерт Закарпатської області в Національному пааці “Україна” м. Київ.

Вже багато років працює волонтером, в якості художнього керівника творчого колективу дітей-сиріт благодійного фонду “Нова сім’я” з опікунських сімей, де створюю творчі програми для дітей виступаючи з ними на професійній сцені театру, де діти є переможцями дитячої творчості…

Вітаємо
Вчорашній іменинник: Дурда Ольга Михайлівна – викладач образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв с. Приборжавське, Іршавського району (28 р.)
Цими днями іменини відзначать:
через 4 дні 21.11.2018 Гармасій Ірина Михайлівна – редактор, журналіст Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії "Тиса-1", м. Ужгород (54 р.)
через 4 дні 21.11.2018 Рішко Микола Васильович – доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, зав. кафедрою госпітальної терапії УжНУ, голова Закарпатського товариства терапевтів і кардіологів, м. Ужгород (64 р.)
через 6 днів 23.11.2018 Чухран Михайло Михайлович – автор і ведучий телепрограм телерадіокомпанії "Виноградів-ТВ", письменник гумористичних творів, м. Виноградів (64 р.)
через 17 днів 04.12.2018 Білак Марина Василівна – відома художниця з Рахова, магістр мистецтва (34 р.)

ЧИСТОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ІМЕНИНАМИ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВІЖИ-3000