Мейсарош Олеся

Олеся Мейсарош народилась 15 грудня 1983 року в Росії, Нерюгрінський район, смт. Чульман. Бажання стати співачкою у Олесі з’явилося ще в ранньому дитинстві, в чотири роки. В 1989 році навчається в Чульманській середній школі в Росії. Через два роки переїздить разом з родиною в Україну. З 1992 року проживає м. Іршава, де навчається в Іршавській школі, паралельно навчається в Іршавській школі мистецтв по класу фортепіано. Тут отримує перші уроки вокалу після чого починає виступати на різних шкільних конкурсах вокалу. І ще один життєвий крок, диктований непереборним бажанням розвиватись, після отримання середньої освіти в 2000 році вступ на ІІ курс Державного музичного училища імені Дезидерія Задора на диригентсько-хоровий відділ. Навчання гармонійно перепліталось з участю у різноманітних музичних конкурсах.

Конкурси та фестивалі:
Обласний пісенний фестиваль імені Михайла Машкіна
Районний конкурс естрадної пісні імені Івана Поповича
Регіональний дитячий фестиваль “Різдвяна зіронька” м. Мукачево
Всеукраїнський пісенний фестиваль естрадної пісні “Червона рута”
Благодійний дитячий фестиваль “Чорноморські ігри” м. Скадовськ, Херсонська обл..

 Зараз Олеся проживає в місті Іршава, Іршавського району, Закарпатської області. Працює з 2006 року в районному будинку культури методистом. Бере участь в концертах районних, обласних не тільки як солістка, а і як учасниця тріо, квартету “Гармонія” Іршавського РБК, учасниця народного вокального ансамблю “Освітянка”, народного обрядово-фолькльорного колективу “Іршавська родина”, який гастролює не тільки по Україні, а й далеко за її межами. В житті настав момент, коли праця приносить плоди і вже є наснага не лише вчитись, але й передати здобутий досвід іншим. З 2008 року працює в Іршавській дитячій школі мистецтв викладачем вокалу. Вихованці багато виступають на благочинних концертах, районній та обласній сценах, представляли свою країну та є неодноразовими дипломантами, лауреатами обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Особливо великою популярністю Вона користується в проектах: Гімн “Рідне Закарпаття” та є однією з головних героїнь віжи-рок “Анна-Марі та Марі-Анна”, де виступає солісткою.


Вітаємо
Вчорашній іменинник: Ляшко Діана Михайлівна – начальник відділу охорони здоровя Берегівської райдержадміністрації, лікар, м. Берегово (36 р.)
Іменниник сьогодні: Мейсарош Олеся Іванівна – працівник управління культури Іршавської районної державної адміністрації, співачка, актор (35 р.)
Цими днями іменини відзначать:
через 2 дні 17.12.2018 Вовків Маряна Владиславівна – провідний інженер виробничо-технічного відділу Мукачівської філії ПАТ "Закарпат газ", співголова творчого центру міжнародної ради "Віжи-3000", керівник філіалу творчого центру "Віжи-3000", м. Мукачево (33 р.)
через 4 дні 19.12.2018 Тарасюк Володимир Юрійович – доцент кафедри журналістики УжНУ, секретар обласної організації національної спілки журналістів України, ведучий телепрограми "Спортивний сектор" телекомпанії Тиса-1 (50 р.)
через 5 днів 20.12.2018 Німець Вікторія Андріївна – менеджер проектів альтернативних та відновлювальних джерел енергії, керівник Ужгородського філіалу творчого центру "Віжи-3000" (27 р.)
через 13 днів 28.12.2018 Митровка Михайло Миколайович – декан Ужгородського факультету Київського національного Університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України, м. Ужгород (79 р.)

ЧИСТОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ІМЕНИНАМИ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВІЖИ-3000