Мельник Юрій

Мельник Юрій – виконавець гумору та сатири

Мельник Юрій Юрійович народився 1 квітня 1958 року в селі Довге. У 1983 році закінчив Київський державний інститут культури ім. О. Корнійчука за спеціальністю організатор-методист культурно-освітньої роботи та режисер масових заходів. Після закінчення інституту працював на посаді директора Кушницького будинку культури.

Два роки Юрій Юрійович був учасником театру гумору та сатири “Шарж” з м. Ужгорода, у складі якого став лауреатом IV Міжнародного фестивалю-конкурсу афганської пісні в м. Харкові. У 2002 році отримав звання лауреата на Міжнародному конкурсі гумористів “Карпатський словоблуд” у

м. Ужгороді. 2006 рік лауреат І премії Всеукраїнського конкурсу виконавців сатири та гумору “Вишневі усмішки”.

У 2007 році Юрій Мельник виборов І премію на Х Міжнародному конкурсі виконавців гумору та сатири ім. Андрія Сови у Одесі. Приймав участь, як гуморист у обласному фестивалі “Мелодії солених озер” у Солотвині. У січні 2007 року в селі Довге пройшов його творчий вечір “Добре слово дарую людям”.

Мельник Юрій Юрійович є незмінним учасником всіх районних концертів та фестивалів, де часто поєднує різні жанри – ведучого, гумориста-читця та учасника театру мініатюр. Він є бажаним гостем на різних урочистостях, корпоративних вечірках та ювілейних вечорах. Його часто запрошують для ведення святкових концертів до дня села. Добре показав себе, як конферанс’є на таких районних та обласних фестивалях, як “Гамора”, “Родинні скарби Іршавщини”, “Родинні скарби Закарпаття”, духовний “Да святиться ім’я твоє”, Всеукраїнський ім. М. Машкіна та ін.

Юрій Мельник показав себе у колективі, як носій цікавих ідей, який може кругом себе організувати людей і надихнути їх на творчу працю. Він тонко відчуває добродушний гумор закарпатців, стилістику місцевих говірок. Саме тому йому було запропоновано стати керівником театру естрадних мініатюр при районному будинку культури.

Отже, листопада 2006 року театром керує – Мельник Юрій Юрійович. За його ініціативи театр поєднав різні жанри – розмовний, естрадні пародії, народні говірки та драматургію. На даний час колектив має добрі відгуки від населення району і не збирається зупинятися на досягнутому.

У 2008 році учасник ІІ гуцульського міжнародного фестивалю сатири і гумору “Берениці фіглів”, в якому став лауреатом фестивалю.

У 2008 році Лауреат ІІ премії 4 Міжнародного фестивалю гуцульського гумору “Берениці фіглів” смт. Ясіня.

2009 рік лауреат ІІІ премії ІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців гумору та сатири “Усмішки Глазового” смт. Казанка Микалаївської області.

Мельник Юрій є координатором гумористичного напрямку творчого центру міжнародної ради “Віжи-3000”.

 

Вітаємо
Цими днями іменини відзначать:
через 2 дні 22.08.2018 Лемко Іван Степанович – директор наукового-практичного об’єднання "Реабілітація", доктор медичних наук, м. Ужгород (66 р.)
через 3 дні 23.08.2018 Сачко Михайло Олексійович – художній керівник зразкового дитячого ансамблю народного танцю "Джерельця Карпат", заслужений працівник культури України, м. Ужгород (62 р.)
через 6 днів 26.08.2018 Кепіч Анжеліка Яношівна – співачка, викладач дитячої школи мистецтв, м. Берегово (44 р.)
через 7 днів 27.08.2018 Попович Мар` яна Володимирівна – режисер районного будинку культури Свалявщини, керівник Свалявського творчого центру "Віжи-3000" (47 р.)

ЧИСТОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ІМЕНИНАМИ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВІЖИ-3000