Наші хлопці – наша гордість

Ідея № 33, 34

Проект – ідея (регіональний) „А нашим хлопцям все під силу” та
„Наші хлопці – наша гордість”

Враховуючи малоактивність юнаків у громадському та творчому житті, творчим центром для активізації їх суспільно-інтелектуально-творчо-спортивної діяльності розроблені два проекти „Наші хлопці-наша гордість” та „А нашим хлопцям все під силу”, які вже в найближчий час дадуть змогу залучитися до цих проектів сотням та тисячам юнакам.
На сайті ви можете побачити невеличкі два фрагменти з проекту „Наші хлопці – наша гордість”. Метою даного проекту є показати все що є найкраще та найцікавіше у конкретному селі його історію, традиції, фолькльор та їх погляди на сучасність.
Це невеличкий анонс виступу Дерценських хлопців з Мукачівщини з композицією „Танець Дерценських легенів” (капітан Петро Орос, координатор Жолт Королович) та анонс виступу Великолучківських хлопців з Мукачівщини, це група „Екстрім”, яка продемонстувала власну сучасну композицію „Лучківські чуваки” (капітан Сергій Горохович, координатор Іван Шпеник)
Керівник всього проекту: Еріка Козмей.
Ви зможете ознайомитися з проектами положення конкурсів в додатках № 1, № 2.

 

Додаток № 1

Міжнародна рада „Віжи - 3000”

Проект положення конкурсу

Проект – ідея (всеукраїнський)
„А нашим хлопцям
все під силу”

Організатори проекту
Закарпатське обласне управління культури, управління сім'ї і молоді та відділи культури райдержміськвиконкомів, творчий центр міжнародної ради „ВІЖИ - 3000”

 

Тривалість, час, ритмічність проведення конкурсу
Проводиться регулярно

Місце проведення, організація дії проекту

Мета:

  1. Відбір найталановитіших хлопців у кожному районі Закарпаття і надання можливості в зведеній композиції показати свою обдарованість широкому колу глядачів.
  2. Активізація юнаків, хлопців до активної суспільно-інтелектуально-творчо-спортивної діяльності.
  3. Організація змістовного дозвілля для молоді.
  4. Організація регулярно (щороку) проведення конкурсів, акцій, виявлення найкращих і відповідне моральне і матеріальне їх стимулювання.
  5. Створення можливості для хлопців в найкоротший строк досягти значних досягнень (обласних, всеукраїнських) по розкриттю свого таланту в різноманітних інтелектуально-творчо-спортивних напрямках.

Опис проекту
В кожному районі Закарпаття створюється команда (15 - 20 чол.), де згідно Положення та завдань в ньому відбираються кращі представники району.
В команду відбираються відібрані з усього району дуже обдаровані хлопці, які вміють танцювати, співати, фізично добре підготовлені, хороші актори, ерудовані, тобто мають в декількох напрямках дуже талановиті завдатки.
Організацією цієї команди займаються управління сім'ї і молоді та відділи культури райдержадміськвиконкомів.
Конкурс проводиться щороку в два етапи на обласному рівні.
Положення доводиться до 15 січня щороку.
Для підготовки команди для участі у конкурсі, щоразу надається 2 місяця.
Перший тур відбувається в березні-квітні, другий тур в жовтні-листопаді.
В окремих випадках, коли декілька команд підготовлені на вищому рівні, дозволяється допустити конкурсу більше команд.

 

 

Додаток № 2

Міжнародна рада „Віжи – 3000”

Проект положення конкурсу

Проект – ідея (всеукраїнський)
„Наші хлопці – наша
гордість”

Організатори проекту
Закарпатське обласне управління культури, відділи культури  райдержміськвиконкомів, творчий центр міжнародної ради „ВІЖИ - 3000”

Тривалість, час, ритмічність проведення проекту
Проводиться регулярно

Місце проведення, організація дії проекту

Мета

  1. Активізація юнаків, хлопців до активної суспільно-інтелектуально-творчо-спортивної діяльності.
  2. Залучення хлопців до активної участі в гуртах хореографічних, музичних, художніх, оригінального жанру, театрального та інших.
  3. Організація змістовного дозвілля для молоді, в першу чергу для хлопців.
  4. Організація регулярного (щороку) проведення конкурсів, акцій, виявлення найкращих і відповідно моральне і матеріальне їх стимулювання.
  5. Створення можливості для хлопців в найкоротший термін досягти значних досягнень в розкритті свого таланту в різноманітних інтелектуально-творчо-спортивних напрямках.

Опис проекту
В кожному селі Закарпаття, школах, учбових закладах, підприємствах, організаціях, заходах міст створюються команди (15 – 20 чол.), де згідно Положення та завдань в ньому відбираються кращі представники вищезгаданих організацій, закладів, сіл.
В команду відбираються найбільш обдаровані хлопці, які вміють танцювати, співати, фізично добре підготовлені, хороші актори, ерудовані, тобто мають в декількох напрямках талановиті задатки.
Організацією цих команд займаються голови селищних і сільських рад, працівники культури, спорту, керівники учбових закладів, організації, підприємців та ін. Конкурс проводиться щороку в два етапи.

I етап – районний
Положення про проведення конкурсу доводиться до 1 січня кожного року. Для підготовки команд для участі в конкурсі надається 3-4 місяця. Районний конкурс проводиться в квітні.
II етап – обласний
Переможці районних конкурсів отримають завдання в червні і для підготовки надається 3-4 місяця.
Обласний конкурс проводиться у вересні-жовтні, де відзначаються переможці.
В окремих випадках, коли декілька команд підготовлені на вищому рівні, дозволяється допустити конкурсу більше команд.

 

Вітаємо
Цими днями іменини відзначать:
через 3 дні 27.09.2018 Ціпола Гізелла Альбертівна – одна з кращих оперних співачок світу, народна артистка України, народна артистка СРСР, м. Київ, Берегівщини, перший віце-президент міжнародної ради "Віжи-3000" (74 р.)
через 4 дні 28.09.2018 Шляхта Олег Михайлович – заступник начальника Західного регіонального центру документального бізнесу Львівської обласної дирекції АТ "Райфайзен Банк Аваль", м. Ужгород, віце-президент міжнародної ради "Віжи-3000" (39 р.)
через 5 днів 29.09.2018 Глодан Неля Миколаївна – начальник відділу культури і туризму Великоберезнянської райдержадміністрації, керівник філіалу Великоберезнянського творчого центру "Віжи-3000" (41 р.)
через 7 днів 01.10.2018 Бабич Іван Іванович – композитор, оранжировщик, музикант, звукорежисер, співак, співголова обласного творчого центру "Віжи-3000", Берегівщина (55 р.)

ЧИСТОСЕРДЕЧНО ВІТАЄМО З ІМЕНИНАМИ ЧЛЕНІВ ПРАВЛІННЯ ВІЖИ-3000